strona główna starożytne podróże dysfunkcje linki

 

AUTOR
 

KIM JESTEM

 

To ja
 
 

 

koń

 

 

 

 

         Witam wszystkich, na imię mi Urszula i mam 23 lata. Jestem osobą spokojną i cichą choć lubię zaszaleć, szczególnie w gronie przyjaciół. Chętnie poznaję nowych ludzi, ale przede wszystkim uwielbiam się śmiać. Oglądanie wieczorami kabaretów w wygodnym fotelu ze szklanką ciepłego kakao jest moją ulubioną rozrywką. Jestem osobą otwartą i ciekawą świata, lubię marzyć choć zazwyczaj w życiu jestem realistką - czasem optymistką.
Rok temu skończyłam studia licencjackie na kierunku turystyka i rekreacja. Wybrałam ten kierunek ponieważ zawsze chciałam podróżować. Poznałam wiele ciekawych miejsc, zabytków, kultur. Potem trochę się zagubiłam.. Szukając nowego kierunku trafiłam do Warszawskiej Szkoły Reklamy na.. strategię reklamy. Obecnie jestem w trakcie nauki i jak na razie podoba mi się :)

 

MOJE ZAINTERESOWANIA

         Uwielbiam zwiedzać, szczególnie miejsca starożytne - to chyba główne moje zainteresowanie. Jeżeli jest to tylko możliwe właśnie w ten sposób najchętniej spędzam wolny czas, wakacje.  Byłam w Rzymie, Wenecji i objazdowo po Grecji uważam jednak, że aby tak naprawdę zwiedzić dane miasto lub kraj należy pojechać tam przynajmniej dwa razy, ponieważ za pierwszym przegapia się wiele ciekawych miejsc.
Kolejną moją pasją jest muzyka i taniec. Nie wyobrażam sobie bez nich życia. Słucham przebojów lat 80-tych i 90-tych choć współczesny pop czy techno również są mi bardzo bliskie. Tańczę kiedy mam tylko trochę czasu, bardzo mnie to odpręża i poprawia nastrój. Poza tańcem współczesnym interesuję się również latynoamerykańskimi, ich specyfika odzwierciedla mój temperament. Nie miałam niestety do tej pory możliwości by się ich nauczyć, ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.
Słyszałam, że jazda konna jest jak taniec i chyba jest w tym trochę racji. Przejażdżki konne są ostatnim z moich hobby. Od kiedy opanowałam w miarę tę trudną umiejętność stwierdziłam, że jest to jeden z przyjemniejszych sportów.

 

O CZYM NA STRONIE

         Na stronie poruszyłam dość poważny temat. Wbrew temu, że uwielbiam podróżować opisałam negatywne skutki właśnie turystyki. Myślę, że to ważne by jak najwięcej ludzi zdawało sobie z nich sprawę, gdyż nawet niewielka zmiana zachowania może przyczynić się do poprawy życia mieszkańców odwiedzanego regionu lub uchronić środowisko przed degradacją. Część pierwsza to podróże w starożytnym Rzymie i ich wpływ na środowisko i ludzi, druga zaś to dysfunkcje współczesnej turystyki.
Zapewniam, że to warto wiedzieć !
ZAPRASZAM !

strona główna starożytne podróże dysfunkcje linki

 Forum WSR // IMiNS // WSR, Szkoła Fotografii // WSR // Szkola i Kursy Wizazu // Strony sluchaczy WSR - powrot